Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

День безпечного Інтернету

ВСЕМИРНЫЙ ДЕНЬ БЕЗОПАСНОГО ИНТЕРНЕТА -2016

Останнім часом відзначення Всесвітнього дня безпечного Інтернету (англ. Safer Internet Day) в Україні набуло певної традиційності.Святкування, встановлене Єврокомісією у січні 2004 року за підтримки організацій European SchoolNet та Insafe (Європейська мережа безпечного Інтернету), відбувається щорічно у другий вівторок лютого. Мета свята — об'єднати зусилля держави, громадськості у пошуку шляхів безпечного користування Інтернетом, обговорити питання Інтернет-етики та Інтернет-безпеки, вжити заходів з популяризації механізмів безпечної роботи у мережі, перш за все — серед дітей і молоді.
На сьогодні точна кількість користувачів Всесвітньою павутиною в Україні невідома, статистика від різних провайдерів заперечлива і не відповідає офіційним даним. Дослідження Київського міжнародного інституту соціології свідчать, що у вересні 2013 р. вже 49,8% дорослого населення України мали постійний доступ до Інтернет, і цей показник постійно зростає.
Для більшості з нас Інтернет — це вільний доступ до корисної інформації, однак із його допомогою легко отримати і персональні конфіденційні дані. Адреса, телефон, особисті фото, відомості про рідних, паспортні дані, банківські рахунки, — ось далеко не повний перелік інформації, яку активний користувач мережі зберігає на її серверах.
Статистика, яку надає представництво Європейського Союзу, свідчить, що 77% молодих людей віком від 13 до16 років (та 38% дітей віком від 9 до 12 років) мають особистий профіль у соціальних мережах. Однак 12% європейців віком від 9 до 16 років визнають наявність певних факторів в Інтернет-мережі, які їх тривожать.

Інформацію взято із сайту Центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва

Запланированные мероприятия в школе

Для учащихся 2- 4 классов:

1. Выставка рисунков на тему "Я и Интернет" 2-е классы

2. Выставка рисунков на тему "Опасностям в недрах Интернета НЕТ" 3 классы

3. Выставка плакатов-мотиваторов "Интернет должен быть безопасным для всех" 4-е классы

4.  Участие в Мультимедийном учебном дистанционном курсе безопасного пользования ресурсами сети Интернет

Для учащихся 5- 8 классов:

1. Создай свою эмблему "Безопасный интернет" 5 класс

2. Моя памятка работы в сети Интернет 6 класс

3. Участие в Мультимедийном учебном дистанционном курсе безопасного пользования ресурсами сети Интернет 5-8 классы

4. Просмотр художественного фильма