Матеріально-технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічна та навчально-методична база

Корпус школи був введений в експлуатацію в 1964 році з проектною потужністю 560 місць. Загальна площа всіх приміщень складає 2950 кв.м, в т.ч. класних кімнат 1020 кв.м. Всього у школі 20 класних кімнат, в т.ч. навчальні кабінети інформатики, фізики, біології, хімії, фізкультурна та актова зали, медичний кабінет, бібліотека, їдальня. Фізкультурна зала та бібліотека розташовані в окремих приміщеннях. Бібліотека має площу 223 кв.м. Читальний зал на 40 місць для користувачів поєднаний з абонементом. Є книгосховище для фонду підручників. Шкільна бібліотека облаштована бібліотечним обладнанням: стелажами, книжковими шафами, столами, кафедрою видачі, каталожною шафою, вітринами для виставок. Фізкультурна зала становить 310 кв.м, облаштована спортивним знаряддям, має розмітку для волейбольного та баскетбольного майданчиків. Стан шкільної будівлі та площа приміщень відповідає вимогам Державних санітарних правил і норм. Щорічно проводяться поточні ремонти за рахунок позабюджетних коштів. У 2013/2014 році в школі замінені старі вікна, двері на металопластикові, зроблено утеплення будівлі за програмою «Зелені інвестиції». Школа оснащена меблями відповідно до потреби на 100%. За останні роки придбані та оновлені меблі в 5 класних кімнатах. В школі створено санітарно-гігієнічні умови для перебування учнів в закладі. Працюють внутрішні туалети (2 туалети для учнів - дівчаток, хлопчиків та 1 - для вчителів).

Для ремонту школи використовуються позабюджетні кошти. Загальна оцінка стану збереження меблів у школі - задовільно. Школа забезпечена необхідним навчальним обладнанням для кабінетів фізики, біології, спортивних залів на 60%. Всі приміщення школи відповідають державним санітарним нормам. Територія школи має зелені насадження, квітники. У фойє школи та у кожному кабінеті є куточки державної символіки, інформаційні стенди, наочність. Всі навчальні кабінети мають нормативні і методичні документи, але потребують матеріальної підтримки та поповнення наочними засобами.

В 2005 році школа отримала перший комп’ютерний клас – 10+1 ПК, які об’єднані в локальну мережу. В 2012 році школа отримала 10 ПК за рахунок поставок Міністерства освіти і науки.За місцеві кошти у 2016 та 2017 роках було придбано 14 ПК, що дало змогу оновити НКК у школі. Підготовлено відповідно до нормативних вимог Паспорт кабінету ІКТ, створено банк даних програмних засобів з різних навчальних предметів. Завантаженість складає  47 годин на тиждень. З’єднання із всесвітньою мережею Internet здійснюється черезADSL-зв'язок. Навичками роботи на ПК володіють всі учні та педагоги школи. Вивчення інформатики ведеться з початкової школи. Всі вчителі школи пройшли курси користувача ПК (Інтел, Партнерство у навчанні, Веб.2.0).

Поповнення підручниками здійснюється централізовано через відділ освіти шляхом замовлення. Облік, утримання та передача в користування учням здійснюється шкільною бібліотекою відповідно до нормативних документів. Періодично, в міру надходження, відбувається оновлення фонду підручників, навчальних посібників та художньо-методичної літератури. Щороку здійснюється перерозподіл підручників.

На нарадах при директорі систематично розглядаються питання «Про забезпечення НВП програмами, матеріально-технічним обладнанням, підручниками».