Останні приготування

з 06 листопада по 11 листопада ми розпочинаємо подорож "Всесвітнім павутинням Інтернет".

Усе, що ми знаємо про дитину й підлітка Шевченка зі спогадів і його творів, малює нам характер незвичайний, натуру чутливу й вразливу на все добре й зле, мрійливу, самозаглиблену і водночас непокірливу, вольову і цілеспрямовану, яка не задовольняється тяжко здобутим у боротьбі за існування шматком хліба, а прагне чогось вищого. Це справді художня натура. Ці риси "незвичайності” хлопчика помітив ще його батько. А чи багато ми знаємо про нашого Великого Кобзаря?

Протягом гри ви матимете змогу відчути себе мандрівниками, дослідниками та краєзнавцями. Наша гра являє собою змагання: за допомогою віртуальних карт, сучасних засобів ІКТ та кмітливості, творчості, спостережливості, а в останньому завданні ще й швидкості повинні знайти на пересіченій місцевості мережі Інтернет відповіді на шість питань. Всі завдання будуть розміщуватись о 8 годині ранку, а відповіді прийматимуться до 18:00 останнього дня перед розміщенням наступного завдання.

Пам'ятайте:  наші відповіді ми будемо маскувати як можна краще.

Участь у змаганнях буде вимагати від вас значного розумового тренування. Щоб отримати перемогу, вам необхідно проявити ряд цінних якостей: знання основ роботи з мережею Інтернет; вміння орієнтуватися на місцевості віртуальної мережі Інтернет; кмітливість, жвавість розуму, рішучість, швидкість реакції, наполегливість, завзятість, цілеспрямованість; володіти винахідливістю в складних умовах і напруженій обстановці, здатністю до концентрації і розподілу уваги тощо.

Відповіді необхідно додавати у запропоновану форму після запитання.

За кожну правильну відповідь ви будете отримувати бали. Доступ до останнього завдання отримають лише ті учасники, які наберуть більше 90% від загальної кількості балів за п’ять попередніх завдань.

Перш ніж розпочнемо - просимо заповнити реєстраційну анкету за посиланням:

ВСТУПНЕ АНКЕТУВАННЯ-РЕЄСТРАЦІЯ